Trwa ładowanie...
d34nv5o
+11

KTOZ apeluje o adopcję kotów ze schroniska. "Poszukujemy odpowiedzialnych opiekunów"

Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt apeluje o adopcję kociąt. Oprócz kilkuset dorosłych czworonogów, jest mnóstwo, bo aż 60 kocich maluchów. Wszystkie czekają na nowego właściciela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
KTOZ apeluje o adopcję kotów ze schroniska. "Poszukujemy odpowiedzialnych opiekunów"
(www.krakow.pl)
d34nv5o

Krakowskie schronisko dla zwierząt przeżywa prawdziwe oblężenie. Od 1 do 17 czerwca trafiło tu już 99 kotów. Niestety, liczba ta z pewnością jeszcze wzrośnie.

- Wszystkie te maluchy potrzebują kochających i odpowiedzialnych opiekunów. Każde adoptowane ze schroniska koty lub szczeniaki, gdy osiągną odpowiedni wiek można nieodpłatnie wysterylizować/wykastrować - przekazują pracownicy Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Jak dowiadujemy się w schronisku, zwierzaki nie radzą radzą sobie dobrze w zamkniętych warunkach. Spada ich odporność i zwiększa się ryzyko zachorowań. Dlatego KTOZ apeluje o adopcję zwierząt.

d34nv5o

- Osoby, które chciałyby przygarnąć czworonoga prosimy o kontakt z Krakowskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Rybna 3, tel. 12 429-74-72. Nowi opiekunowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad trenera. Azyl przyjmuje zwierzęta przez całą dobę, a wydaje nowym opiekunom w godzinach 10.00 - 14.00 i 15.00 - 17.00 przez wszystkie dni tygodnia (również w niedziele i święta) - informuje KTOZ.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d34nv5o

Podziel się opinią

Share

d34nv5o

d34nv5o
Więcej tematów