Trwa ładowanie...
d169mpa

Ktoś niszczy plakaty wyborcze w Bydgoszczy. Namalował napis "zdrajcy" i symbol Polski Walczącej

W Bydgoszczy nieznany sprawca niszczy plakaty wyborcze. Kandydatce na radną z PO Agnieszce Bąk zdewastowano kilka billboardów. Pocięto również plakaty Grażyny Szabelskiej z PiS. Ucierpiały również billboardy kandydatów Kukiz'15.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nieznany sprawca zdewastował pięć plakatów wyborczych Agnieszki Bąk z PO
Nieznany sprawca zdewastował pięć plakatów wyborczych Agnieszki Bąk z PO (Facebook.com)
d169mpa

Od kilku dni ktoś niszczy plakaty wyborcze Agnieszki Bąk z PO. To kandydatka na radną w Bydgoszczy. Na trzech z nich został namalowany napis "zdrajcy". Na jednym dodatkowo znalazła się chroniona ustawowo kotwica Polski Walczącej i ktoś dopisał "złodzieje". Wandale chcieli także zdewastować kolejny billboard, ale zostali spłoszeni i zdążyli namalować tylko trzy litery "zdr". Inny został jedynie zerwany.

Bąk zapowiedziała na Facebooku, że zgłosi sprawę na policję. Nie jest jedynym kandydatem z Bydgoszczy ze zniszczonymi plakatami. Pocięty został również billboard Grażyny Szabelskiej z PiS. W komentarzach pod postem można przeczytać, że sprawa jest znacznie szersza. Jej kontrkandydaci również piszą, że niechlubna praktyka dotknęła ich materiałów promocyjnych.

d169mpa

Niszczone są także plakaty kandydatów innych partii, m.in. z Kukiz'15. Sebastian Grysiak, inny chętny na radnego poinformował, że jego billboardy także są dewastowane. O nieczystych praktykach, takich jak np. zaklejanie plakatów innymi, informowali na Facebooku m.in. Adam Goździewski czy Maciej Borkowski.

Zobacz także: Kandydat szczery do bólu. W swojej kampanii nic nie obiecuje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d169mpa

Podziel się opinią

Share

d169mpa

d169mpa
Więcej tematów