Ksiądz Wojciech Gil: chciałbym wrócić na Dominikanę

- Chciałbym wrócić na Dominikanę, ale tam już mnie skazali - powiedział w TVP Info ksiądz Wojciech Gil. - Wiem, że jestem niewinny - dodał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
List gończy za ks. Wojciechem Gilem
List gończy za ks. Wojciechem Gilem (interpol.int)

- Nie muszę udowadniać, że jestem niewinny, bo dowody przeciwko mnie nie są prawdziwe - podkreślił ksiądz Gil w rozmowie z Piotrem Krysiakiem.

Duchowny uważa, że nie może wrócić na Dominikanę. – Tam nie mam szans się wybronić, tam wyrok na mnie jest już wydany – mówił. Według duchownego przyjaciele, którzy go obciążają, są zastraszeni. – Mówią to, bo muszą – twierdzi.

Rano w TVP Info dziennikarz Piotr Krysiak, który wrócił właśnie z Dominikany, mówił, że rozmawiał z dwoma osobami, które twierdzą, że rozpoznają dłonie i klatkę piersiową księdza Gila. - Opowiadały, że doskonale znają ciało księdza Wojciecha i z tej rozmowy wynikało, iż nie mają żadnych wątpliwości, że ręce, które widzieli, to ręce księdza Gila - opowiadał.

Ośmioro dzieci z Dominikany obciąża księdza Wojciecha Gila. Dominikańscy śledczy dysponują zeznaniami dwóch mieszkańców Juancalito, którzy twierdzą, że na zabezpieczonych zdjęciach z pornografią dziecięcą rozpoznają polskiego księdza.

Źródło: TVPInfo

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.