Trwa ładowanie...
ycipk-2461ra
ycipk-2461ra
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.Super Express

Ksiądz sypiał z nastolatką - skandal na Podhalu

Duchowny przez ponad dwa lata sypiał z
nastolatką na takie sposoby, jakie można zobaczyć tylko w
Kamasutrze. Nie przewidział jednak, że ta grzeszna miłość wyjdzie
na jaw. Teraz spowiada się przed sądem w Nowym Targu. Grozi mu 12
lat więzienia - ujawnia "Super Express".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2461ra

Skandaliczny związek księdza Andrzeja S. (45 l.), katechety ze Szczawnicy, nie ujrzałby światła dziennego, gdyby Jola (17 l.), miażdżona strasznymi wspomnieniami, nie zaczęła myśleć o samobójstwie. W 2001 roku ksiądz Andrzej, podczas któregoś spotkania z Jolą zaczął się nią bardziej interesować.

Z czasem przerodziło się to w coś, w co nie powinno. Schadzki odbywały się na plebani! Katecheta - o co dziś oskarża go prokuratura - zaczął kochać się z nastolatką. I to nie po bożemu. Chyba przerobił całą Kamasutrę - komentuje informator gazety. Dziewczyna miała opory ale przekonywana, że nie robią nic złego, godziła się na wszystko.

Związek katechety z nastolatką trwał ponad dwa lata, do - jak wykazało śledztwo - 2003 roku. Wtedy dziewczyna zakończyła tą znajomość. Dotarło do niej, co się dzieje. Załamana zaczęła myśleć o odebraniu sobie życia.

ycipk-2461ra

Gdy dowiedzieli się o tym rodzice, skontaktowali się z kurią. Policji ani prokuratury nie poinformowali. Nie ma co się dziwić, to przecież bogobojne Podhale - mówi jeden z mieszkańców Szczawnicy. Tutaj nie donosi się na księdza.

Kuria zareagowała błyskawicznie. Ksiądz Andrzej zniknął ze Szczawnicy, a dziewczyna dostała pomoc psychologa. Niestety, niczym nocne zmory ciągle dopadały ją samobójcze myśli. Dopiero wtedy około półtora roku po wszystkim rodzice, przełamując wstyd, poszli do prokuratury. Śledztwo zakończyło się oskarżeniem księdza o "doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego, jak i wykonywania innych czynności seksualnych".

Tego rodzaju historii jeszcze nie mieliśmy - przyznaje prokurator Zbigniew Gabryś, zastępca prokuratora rejonowego w Nowym Targu. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Zgromadziliśmy jednak mocne dowody że ta znajomość zdecydowanie wykroczyła poza dopuszczalne granice. (PAP)

Więcej: Super Express - Nauczał seksu praktycznie

ycipk-2461ra
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2461ra

ycipk-2461ra
ycipk-2461ra