Trwa ładowanie...
d3j3cyb

"Król driftu" rozbijał się po Łukowie. 21-latek bmw miał 2 dni

Wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami grozi 21-latkowi, który kierując samochodem marki bmw o mało nie uderzył w stojącego na skrzyżowaniu w Łukowie renault.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Król driftu" rozbijał się po Łukowie. 21-latek bmw miał 2 dni
(Policja Łuków)
d3j3cyb

Kierowca wyjaśniał potem, że "nie przypuszczał, iż auto z napędem na tylną oś może tak zachować się na mokrej jezdni". Jego wyczyny zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Uznano je za rażące naruszenie bezpieczeństwa, zatem sprawa znajdzie swój finał w sądzie. On zdecyduje o wysokości kary. Policja wnioskować będzie o odebranie mężczyźnie prawa jazdy.

W czwartek wieczorem dyżurny łukowskiej komendy policji został telefonicznie powiadomiony o kierującym samochodem marki BMW, który wyjeżdżając gwałtownie z drogi ul. Cieszkowizna zajechał drogę jadącemu na wprost przez skrzyżowanie innemu pojazdowi. Następnie bmw obracając się na jezdni o mało nie uderzyło w stojący na jezdni samochód marki Renault - informuje o2.pl asp. szt. Marcin Józwik z łukowskiej policji.

d3j3cyb

Samochodem kierował 21-latek z gminy Ulan Majorat. Wytłumaczył mundurowym, że "chciał szybko przejechać" przez skrzyżowanie, bo z naprzeciwka jechało inne auto. Przyznał się, że bmw kupił dwa dni wcześniej. Przed wypróbowaniem możliwości auta nie powstrzymał go fakt, że nie miał prawa jazdy. Zagubił je przy przeprowadzce.

*Zobacz także: Mistrzyni driftingu o kobietach i mężczyznach za kierownicą. "Nie rozgraniczam" *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3j3cyb

Podziel się opinią

Share

d3j3cyb

d3j3cyb
Więcej tematów