Kraków. Zaginął Krzysztof Pabijańczyk. Wsiadł do autokaru, który jechał do Niemiec
Zaginiony Krzysztof Pabijańczyk ma 65 lat. Mężczyzna 7 marca 2019 roku udał się na dworzec autobusy w Krakowie i wsiadł do autokaru, który jechał do Niemiec.
Krzysztof Pabijańczyk przez prawie dwa lata nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Wciąż szuka go policja.
Kraków. Zaginął Krzysztof Pabijańczyk
Zaginiony Krzysztof Pabijańczyk ma 65 lat. Mężczyzna ma 170 centymetrów wzrostu. Jego włosy są proste i krótkie. 65-latek ma także niebieskie oczy. Jest średniej budowy ciała. Mężczyzna posiada bliznę po operacji wyrostka.
W poszukiwania Krzysztofa Pabijańczyka zaangażowane są służby. Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu 65-latka.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o poszukiwanym mężczyźnie, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 915, 47 83 52 573 lub pod numerem alarmowym 112.
Zobacz także: Jan Lityński nie żyje. Policja ujawnia szczegóły akcji na rzece Narew
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl