Trwa ładowanie...
d1segll

Kraków. Zatrzymano go za brak dowodu osobistego. Wystawił policji ocenę w sieci

Dzięki mapom Google możemy wystawić opinię praktycznie wszystkim miejscom na Ziemi. Z takiej możliwości postanowił skorzystać mężczyzna będący w Krakowie. "Łóżko wąskie, ale wygodne, cela przytulna i funkcjonalna. Ręcznik czysty, pachnący" - napisał w sieci, oceniając swój dwudniowy "pobyt" w krakowskim komisariacie policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków. Wystawił policji ocenę w sieci
Kraków. Wystawił policji ocenę w sieci (PAP)
d1segll

O opinii, jaką otrzymał Komisariat Policji V w Krakowie, poinformowali małopolscy funkcjonariusze. Policjanci opublikowali na Facebooku zrzut ekranu komputera, na którym widać pięciogwiazdkową ocenę, wystawioną przez nieznanego mężczyznę. "Takich 5 gwiazdek nie powstydziłby się żaden hotel" - chwalą się stróże prawa.

"Zostałem tutaj zatrzymany na 48 godzin za brak dowodu osobistego przy sobie. Otrzymałem jednoosobową celę z toaletą, niestety bez okna, ale byłem na to przygotowany. Łóżko wąskie, ale wygodne, cela przytulna i funkcjonalna. Ręcznik czysty, pachnący. Kajdanki były nieco zardzewiałe, ale spełniały swoje zadanie, więc w porządku" - napisał w sieci anonimowy "gość" krakowskiego komisariatu.

Kraków. Został zatrzymany, wystawił ocenę policji

Mężczyzna pozytywnie ocenił też "darmowy transport z miejsca zatrzymania". Jak stwierdził, policjanci, którzy go zatrzymali, byli "mili i pomocni".

d1segll

Zobacz też: Spór o LGBT. Rząd dzieli społeczeństwo? Czarzasty: "Polska jest przykładem na to, co można słowem złego zrobić"

"Obiekt pamiętający czasy PRL, ale dobrze utrzymany. Miła, kameralna atmosfera. Lokalizacja w pobliżu centrum, dobrze skomunikowana. Dla zmotoryzowanych może być problem z parkingiem, ale zaraz obok jest piętrowy płatny parking. Ogólnie polecam" - kończy swoją opinię zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna.

Małopolscy funkcjonariusze nie kryją swojego zadowolenia i chętnie chwalą się wystawioną im oceną. Jak podkreślają, "najważniejsze to zadowolony klient".

d1segll

"Polecamy się i zapraszamy w nasze progi - chociaż nie ukrywamy, że wolelibyśmy, aby nasze apartamenty pozostały puste, a klientów nie było. Plebiscyt na najbardziej sympatyczny PDOZ (Pomieszczenie Dla Osób Zatrzymanych) uważamy za otwarty" - napisali policjanci na Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1segll

Podziel się opinią

Share
d1segll
d1segll
Więcej tematów