Trwa ładowanie...

Kraków: Tragiczny wypadek na drodze w kierunku M1

Do zderzenia auta osobowego oraz motocyklu doszło w poniedziałek około godziny 13 w Krakowie. Obecnie nieprzejezdna jest droga w kierunku centrum handlowego M1.

Share
Kraków: Tragiczny wypadek na drodze w kierunku M1
Źródło: iStock.com
d154ous

Kraków – motocykl zderzył się z osobówką

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13. Na ul. Stella-Sawickiego tuż obok Muzeum Lotnictwa. Zderzenie auta osobowego z motocyklem ma tragiczny bilans. Na miejscu wypadku zmarł 30-letni kierowca jednośladu. Siła uderzenia była na tyle duża, że osobowy Fiat Seicento zaczął dachować. Kierujący tym pojazdem był reanimowany, a obecnie przebywa w szpitalu.

Miejsce wypadku zabezpieczają policjanci, którzy na razie nie informują o powodach wypadku. W działaniach na ul. Stella-Sawickiego udział wzięły dwie jednostki pogotowia ratunkowego, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśnicza nr 7 i JRG SA, a także kilka załóg z
Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Funkcjonariusze policji zabezpieczyli już teren wypadku, a także zajęli się informowaniem o konieczności korzystania z objazdów w drodze do centrum handlowego M1 ponieważ, przejazd jezdnią, na której doszło do zdarzenia jest na razie niemożliwy. Policjanci proszą kierowców o korzystanie z ulicy ul. Wiślickiej oraz ul. R.Florera. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

d154ous

Podziel się opinią

Share
d154ous
d154ous
Więcej tematów