Trwa ładowanie...
d2x8mxo

Kraków: policja zatrzymała wandali

Policja zatrzymała czterech mężczyzn podejrzanych o zniszczenie w sobotni poranek 28 samochodów w Krakowie. Wandale mają od 17 do 20 lat.
Share
Kraków: policja zatrzymała wandali
Źródło: WP.PL
d2x8mxo

Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń poinformował, że do zatrzymań mężczyzn doszło w sobotę wieczorem. Do wytropienia sprawców przyczynili się policyjni detektywi.

- W dalszym toku dochodzenia istotne będzie m.in. ustalenie, jaką rolę odegrał każdy z nich w tym zdarzeniu - poinformował Sebastian Gleń. Mężczyzna mogą zostać postawione zarzuty uszkodzenie mienia. Grozi za to pięć lat więzienia.

O demolowaniu samochodów poinformowała policję kobieta, która w sobotę ok. godz. 4.30 usłyszała dźwięk tłuczonego szkła. Policjantom nie udało się złapać chuliganów na gorącym uczynku. Samochody miały powybijane są tylne lub boczne szyby. Niektóre miały też uszkodzone lusterka i karoserie.

W złapaniu wandali pomógł monitoring z pobliskich budynków. To dzięki niemu policjanci ustalili ile osób niszczyło samochody. Policja prosi świadków zdarzenia o zgłaszanie się do Komisariatu Policji II w Krakowie przy ulicy Lubicz 21 (tel. 12 61 52 915).

d2x8mxo

Podziel się opinią

Share
d2x8mxo
d2x8mxo
Więcej tematów