WP

Kot Jerzego Targalskiego bohaterem programu. Już wiadomo, kto rządzi w tym domu

Jerzy Targalski, historyk, politolog, a przede wszystkim twórca teorii spiskowych, który nawet w "Uchu prezesa" doszukuje się działań bezpieki, udzielił wywiadu holenderskiej telewizji publicznej. Problem w tym, że to nie on stał się gwiazdą programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rudy kocur Jerzego Targalskiego gwiazdą holenderskiej telewizji
Rudy kocur Jerzego Targalskiego gwiazdą holenderskiej telewizji (Twitter/Rudy Bouma/screen)
WP

Reporter holenderskiej telewizji NTR, Rudy Bouma zamieścił na swoim profilu na Twitterze fragment nagrania wywiadu, który został przeprowadzony w domu Targalskiego. W trakcie wywodu o agentach Wojskowych Służbach Informacyjnych, które - choć od wielu lat nie istnieją to jednak - zdaniem Targalskiego - wciąż knują, spiskują i swoimi mackami ściśle oplatają każdą dziedzinę życia w Polsce, na plecy mówcy wskoczył rudy kocur.

WP

Rudzielec, nie zważając na kamerę i telewizyjna ekipę, stanął na ramionach swego pana i zaczął ocierać się o jego ucho. Ogon futrzaka co chwilę wężowym ruchem oplatał głowę Targalskiego, zasłaniając mu oczy.

Uroczy kocur najwyraźniej uznał, że jego pan ma ważniejsze sprawy, niż snucie kolejnych teorii spiskowych i postanowił mu o tym przypomnieć. Targalski, na co zwrócił uwagę dziennikarz stacji, pozostawał jednak niewzruszony. Odpychał jedynie ogon, którym rudzielec zasłaniał mu oczy.

WP

Kontrowersyjny politolog jest znanym miłośnikiem kotów. Ma ich kilka. Dwa z nich często występują razem z nim przed kamerami Telewizji Republika. Rudzielec o imieniu Lisio jest jednym z nich.

Polub WP Wiadomości
WP
WP