Trwa ładowanie...
d3sf04j

Koronawirus w Polsce. Pomorskie. Dwie szkoły rozpoczęły naukę zdalną. Zakażeni nauczyciele

Od poniedziałku uczniowie dwóch szkół powiatu kościerskiego (woj. pomorskie) rozpoczęli naukę w trybie zdalnym. Zakażenie koronawirusem wykryto u nauczycieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Pomorskie. Dwie szkoły rozpoczną w poniedziałek nauczanie zdalne / foto ilustracyjne
Koronawirus. Pomorskie. Dwie szkoły rozpoczną w poniedziałek nauczanie zdalne / foto ilustracyjne (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d3sf04j

Zakażenie koronawirusem wykryto u nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kościerzynie oraz Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dziemianach.

W SOSW w Kościerzynie zakażenie COVID-19 potwierdzono u dwóch pracowników. W związku z tym zajęcia stacjonarne na terenie placówki zostały zawieszone. Od poniedziałku 14 września kształcenie odbywać się będzie wyłącznie w trybie zdalnym.

"Drodzy Uczniowie i Rodzice! W trosce o Wasze bezpieczeństwo, w związku z wykryciem koronawirusa u dwóch pracowników SOSW w Kościerzynie zajęcia stacjonarne na terenie placówki zostają zawieszone" - napisał w komunikacie dyrektor placówki Jarosław Grzyb.

d3sf04j

Rekonstrukcja rządu. PiS wymieni Ziobrę na Kosiniaka? Wicemarszałek oburzony

Koronawirus w Polsce. Pomorskie. W dwóch szkołach zakażeni nauczyciele

Grzyb zaznaczył jednocześnie, że dalsze informacje dotyczące funkcjonowania placówki przekazane zostaną m.in. przez wychowawców.

d3sf04j

Podobnie sytuacja wygląda w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dziemianach. "Od najbliższego poniedziałku zawiesza się zajęcia stacjonarne w całej placówce (przedszkolu i szkole podstawowej) na czas od 14.09 do 18.09.2020 r. i wprowadza edukację zdalną. Zmodyfikowany tygodniowy rozkład zajęć dostępny będzie w dzienniku elektronicznym" - napisała dyrekcja placówki w oficjalnym komunikacie.

W szkole potwierdzono bowiem dwa przypadki zakażenia koronawirusem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: soswkoscierzyna.pl, zkiwdziemiany.pl

d3sf04j

Podziel się opinią

Share
d3sf04j
d3sf04j
Więcej tematów