Trwa ładowanie...

Akcja #otwieraMY. Kluby i siłownie zignorują obostrzenia? Jest data otwarcia

Polska Federacja Fitness ogłosiła decyzję ws. ewentualnego otwarcia branży. Kluby i siłownie biorące udział w akcji #otwieraMY mają znów być dostępne od 1 lutego. Decyzję podjęto bez względu na zalecenia, jakie ma wydać do tego czasu rząd.
Share
Akcja #otwieraMY. Niektóre siłownie mogą niebawem znów działać
Akcja #otwieraMY. Niektóre siłownie mogą niebawem znów działaćŹródło: PAP, Fot: Marcin Obara
dgy7gl8

"Nadszedł ten dzień, kiedy po wielotygodniowych analizach, szacowaniu ryzyka, weryfikacji kilkunastu opinii prawnych… 01.02.2021 otwieramy branżę fitness - bez względu na decyzję rządu w kwestii dalszych obostrzeń" - przekazano na profilu Polskiej Federacji Fitness na Facebooku.

We wpisie przekazano informację o rekomendowanym reżimie sanitarnym, m.in.: 1 os. na 12 metrów kwadratowych, odstęp między pracownikami oraz ćwiczącymi 1,5 m, dezynfekcja rąk.

Federacja proponuje pomoc merytoryczną i prawną osobom, które zdecydują się na wznowienie działalności w ramach akcji #otwieraMY.

dgy7gl8

Jadwiga Emilewicz z dziećmi na stoku. Adam Niedzielski: ja bym tak nie zrobił

"Czemu data 01.02.2021, a nie np. 18.01.2021? Jest to czas na przygotowanie oraz przeszkolenie pracowników w kwestii wszelkich zasad postępowania podczas kontroli, znajomości dokumentów oraz przepisów. Jest to również czas na przygotowanie oznaczeń sanitarnych oraz całego obiektu do opisanego wcześniej rekomendowanego reżimu sanitarnego - podkreślono.

Branża fitness została zamknięta w październiku. Obowiązuje zakaz korzystania basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness oraz działalności usługowej związanej z poprawą kondycji fizycznej. Wyjątek stanowią profesjonaliści, którym obiekty mogą być udostępniane.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dgy7gl8

Podziel się opinią

Share
dgy7gl8
dgy7gl8
Więcej tematów