Trwa ładowanie...

Koronawirus. Sianowo. Proboszcz z pozytywnym wynikiem na COVID-19

Zakażenie koronawirusem wykryto u kustosza w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Kaszub w Sianowie. Wikariusz został poddany kwarantannie.

Share
Koronawirus. Sianowo. COVID-19 w  Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub
Koronawirus. Sianowo. COVID-19 w Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej KaszubŹródło: Google Maps
d49tz65

O wykryciu zakażenia koronawirusem u proboszcza parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Sianowie poinformowała w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych. "Drodzy parafianie, pragniemy poinformować, że ks. proboszcz jest objęty izolacją w związku z pozytywnym wynikiem na COVID-19, ks. Wikariusz objęty jest kwarantanną" - czytamy.

W informacji podkreślono jednocześnie, że biuro parafialne jest nieczynne do odwołania. W razie potrzeby wierni proszeni są o kontakt telefoniczny. Nabożeństwa i msze święte w sanktuarium w Sianowie odbywać się będą przy wsparciu księży z okolicznych parafii.

Koronawirus. Darłówko. Proboszcz zakażony

To nie jedyny przypadek zakażenia koronawirusem w kościele. Jak informowaliśmy w niedzielę, COVID-19 wykryto u proboszcza parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Aleksander Kwaśniewski o Jarosławie Kaczyńskim: byłoby normalne, gdyby został premierem

Kościół i klasztor zostały zamknięte do odwołania. Poproszono jednocześnie osoby, które od 17 września miały kontakt z duchownym, o zgłoszenie się do powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej właściwej do miejsca zamieszkania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d49tz65

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49tz65
d49tz65
Więcej tematów