Trwa ładowanie...
d2zylwl

Koronawirus. Sianowo. Proboszcz z pozytywnym wynikiem na COVID-19

Zakażenie koronawirusem wykryto u kustosza w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Kaszub w Sianowie. Wikariusz został poddany kwarantannie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Sianowo. COVID-19 w  Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub
Koronawirus. Sianowo. COVID-19 w Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub (Google Maps)
d2zylwl

O wykryciu zakażenia koronawirusem u proboszcza parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Sianowie poinformowała w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych. "Drodzy parafianie, pragniemy poinformować, że ks. proboszcz jest objęty izolacją w związku z pozytywnym wynikiem na COVID-19, ks. Wikariusz objęty jest kwarantanną" - czytamy.

W informacji podkreślono jednocześnie, że biuro parafialne jest nieczynne do odwołania. W razie potrzeby wierni proszeni są o kontakt telefoniczny. Nabożeństwa i msze święte w sanktuarium w Sianowie odbywać się będą przy wsparciu księży z okolicznych parafii.

Koronawirus. Darłówko. Proboszcz zakażony

To nie jedyny przypadek zakażenia koronawirusem w kościele. Jak informowaliśmy w niedzielę, COVID-19 wykryto u proboszcza parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego.

d2zylwl

Aleksander Kwaśniewski o Jarosławie Kaczyńskim: byłoby normalne, gdyby został premierem

Kościół i klasztor zostały zamknięte do odwołania. Poproszono jednocześnie osoby, które od 17 września miały kontakt z duchownym, o zgłoszenie się do powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej właściwej do miejsca zamieszkania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zylwl

Podziel się opinią

Share
d2zylwl
d2zylwl
Więcej tematów