Trwa ładowanie...

Koronawirus. Gdynia: COVID-19 w Urzędzie Miejskim

Koronawirusa wykryto u jednego z pracowników Urzędu Miejskiego w Gdyni. Jak informuje placówka, wdrożone zostały wszystkie procedury przewidziane na taką okoliczność.
Share
Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Gdyni
Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Gdyni Źródło: Google Maps
d2wlx7k

Zakażona osoba od 13 sierpnia pracowała zdalnie, a od 17 sierpnia nałożono na nią nakaz kwarantanny. W tym czasie nie miała kontaktu z innymi pracownikami. W związku z tym możliwość szerzenia się zakażenia wśród współpracowników jest minimalna, co potwierdziła konsultacja z PSSE w Gdyni.

"Mimo to wszystkich zatrudnionych w UM Gdyni poinformowano o sytuacji, a przy okazji przypomniano obowiązujące zasady postępowania" - czytamy w oficjalnym komunikacie. Urząd podkreślił jednocześnie, że wszystkie pomieszczenia zostały poddane ozonowaniu.

Koronawirus w Gdyni. Pierwszy przypadek COVID-19 w Urzędzie Miasta

"Pracownikom cyklicznie przypomina się o konieczności częstej dezynfekcji rąk, zachowania dystansu społecznego, a wszędzie tam, gdzie nie jest to możliwe – starannego zasłaniania zarówno ust, jak i nosa" - podkreślają urzędnicy.

d2wlx7k

Wizyty w UM Gdyni niezbędne dla załatwienia spraw są możliwe, ale tylko po wcześniejszym umówieniu na konkretną godzinę. Interesanci są zobowiązani do noszenia maseczki oraz odkażenia rąk przed wejściem do budynku.

Ryszard Czarnecki przerywa milczenie ws. kilometrówek. "Ze spokojem czekam na wyjaśnienie sprawy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Dziennik Bałtycki"

d2wlx7k

Podziel się opinią

Share
d2wlx7k
d2wlx7k
Więcej tematów