Trwa ładowanie...
d2i41rk

Koreańczycy kręcą w Warszawie reality show. Reakcja polskich nastolatek zaskoczyła nawet ich

Okazuje się, że południowo-koreańskie gwiazdy mają fanki również nad Wisłą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koreańczycy kręcą w Warszawie reality show. Reakcja polskich nastolatek zaskoczyła nawet ich
(Youtube.com)
d2i41rk

Azjatycka telewizja kręci drugi sezon programu "Nest Escape” m.in. w stolicy Polski. W najnowszym odcinku producenci pokazują, jak słynne nastolatki koreańskiego showbiznesu trafiają do Warszawy. Największe zamieszanie robi przypadkowa Polka, wybuchając płaczem na widok swojego idola. Kamery stacji uchwyciły koło galerii handlowej grupę nastolatek, które nie mogły uwierzyć, że zobaczyły Samuela Kima.

Jednej z dziewczyn odebrało głos. Młody wokalista próbował nawiązać z fanką kontakt, ale ta była zbyt speszona i uciekła. Dziewczynę uchwycono jeszcze raz w objęciach przyjaciółek. Wyraźnie widać, jakie wrażenie zrobiło na niej spotkanie z Samuelem.

d2i41rk

Program "Nest Escape” przypomina znane z naszej telewizji "Azja Express”. Młodzi Koreańczycy podróżują w nim za granicę bez nadzoru rodziców. Często ich zadaniem jest znaleźć dom, gdzie będą mogły spędzić noc. W tym sezonie biorą udział wokalista Samuel Kim, aktorka dziecięca Ahn Seo Hyun oraz kilkoro dzieci popularnych w Korei aktorów.

Samuel Kim jest gwiazdą muzyki pop wśród nastolatków. 15-letni chłopak urodził się w Los Angeles, ale obecnie mieszka w Korei Południowej. Zadebiutował w 2016 roku przebojem "Spotlight".

Zobacz także: Prowadzący "Pierwszy raz za granicą": "To reality show. Wychodzą braki w relacjach"

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2i41rk

Podziel się opinią

Share
d2i41rk
d2i41rk
Więcej tematów