Trwa ładowanie...
d2hlo1l

Kopały w brzuch ciężarną. Bo musiały ustąpić jej miejsca

Kobieta w 5. miesiącu ciąży została kopnięta w brzuch w czasie sprzeczki w metrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kopały w brzuch ciężarną. Bo musiały ustąpić jej miejsca
(Youtube.com)
d2hlo1l

Kamery monitoringu na stacji metra we wschodnich Chinach uwieczniły karygodne zachowanie pary pasażerek. Nagranie przedstawia moment, gdy próbujące wejść do zapchanego wagonu panie są ostatecznie odepchnięte na peron. Winiąc za swoją sytuację ciężarną stojącą w środku, "na odchodne" kopią ją w brzuch.

Policja szybko obie zatrzymała. Sąd wyznaczył im po 12 dni aresztu i 500 juanów kary (ok. 270 zł) - donosi "Daily Mail".

*Bulwersujący incydent miał miejsce 21 listopada na stacji metra Stadion Olimpijski w mieście Nanjing, w prowincji Jiangsu. *Pasażerowie próbowali dostać się do zapchanych wagonów tuż przed godz. 18, czyli porze komunikacyjnego szczytu.

d2hlo1l

Aresztowane kobiety, panie o nazwiskach Du i Chen, zostały zmuszone do wyjścia z wagonu z racji brakującego miejsca. Z nimi w środku drzwi nie chciały się zamknąć. Pani Tian, która znajduje się w 5. miesiącu ciąży, została kopnięta w brzuch i nogi.

Posiniaczoną wysłano do szpitala na badania. Na szczęście życiu jej nienarodzonego dziecka nic nie grozi - dodaje dziennik.

Zobacz także: Wzrasta liczba osób zarażonych wirusem Zika

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2hlo1l

Podziel się opinią

Share

d2hlo1l

d2hlo1l
Więcej tematów