Trwa ładowanie...

Konsultacje na temat budżetu obywatelskiego w Krakowie

Otwarto już namiot informacyjny dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o budżecie partycypacyjnym w Krakowie. Wystarczy przyjść na Rondo Mogilskie i porozmawiać, aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Share
Konsultacje na temat budżetu obywatelskiego w Krakowie
Źródło: UMK
d3t1u6f

- Aktorzy – animatorzy w strojach Lajkonika i Smoka Wawelskiego, Krakowiaka i Krakowianki będą spacerować i jeździć po Krakowie środkami komunikacji miejskiej rozdając mieszkańcom ulotki informacyjne i zapraszając do odwiedzin namiotu. Akcja promocyjna przy namiocie rozpoczęła się o godz. 12.00 - przekazał Filip Szatanik, zastępca Dyrektora Biura Prasowego UMK. - Każdy chętny może wejść do fotobudki (będzie możliwość również skorzystania z rekwizytów do przebrania) i zrobić sobie w niej zdjęcie. Każda osoba otrzyma wydrukowane zdjęcie na pamiątkę, a następnie będzie mogła je pobrać z Internetu. Przed namiotem ustawiono także tablicę z wielkimi puzzlami magnetycznymi. Każdy, kto je ułoży dostanie nagrodę niespodziankę. Animacje będą trwały do godz. 18.00 - zachęca dalej Szatanik.

Jak przekazują urzędnicy, w punkcie konsultacyjnym będzie można porozmawiać na temat swoich propozycji oraz uzyskać pomoc w doprecyzowaniu pomysłów na projekty, upewnić się co do możliwości ich realizacji w danym kształcie czy lokalizacji, a także oszacować koszty zadań.

Namiot będzie rozstawiony do końca miesiąca.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3t1u6f

Podziel się opinią

Share
d3t1u6f
d3t1u6f
Więcej tematów