Trwa ładowanie...
d4i05n2
d4i05n2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
przemoc

Kobieta oskalpowana przez konkubenta

W ciężkim stanie trafiła do szpitala w Gdańsku w poniedziałek, 54-letnia kobieta oskalpowana przez konkubenta i przetrzymywana przez dwa tygodnie w domu. 63-letniemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4i05n2

Bernard B. został zatrzymany w mieszkaniu. Miał prawie 2,5 prom. alkoholu.

Zmasakrowaną kobietę znaleziono w poniedziałek wieczorem w mieszkaniu. O wejście do lokalu policjantów poprosił syn kobiety. Przypuszczał, że jego matka nie żyje, bowiem nie reagowała na pukanie do drzwi.

"Na pukanie funkcjonariuszy i informacje, że są z policji, drzwi otworzyła matka interweniującego mężczyzny, której stan wskazywał na to, że została dotkliwie pobita. 54-letnia kobieta miała naderwane ucho - została niemalże oskalpowana" - poinformował rzecznik pomorskiej policji Gabriela Sikora.

Jak ustalono konkubent kobiety oskalpował ją przed ok. dwoma tygodniami. Nie pozwalał pójść do lekarza, grożąc jej śmiercią.

d4i05n2

Podziel się opinią

Share

d4i05n2

d4i05n2
Więcej tematów