Trwa ładowanie...
d3nlpzg

Katowice zmienią się w stolicę mody. Pokazy i targi już w ten weekend

Już w ten weekend Katowice zmienią się w polską stolicę mody. Od piątku do niedzieli organizowane są dni Modnego Śląska. Będzie można przewietrzyć szafę tuż przed nadejściem lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katowice zmienią się w stolicę mody. Pokazy i targi już w ten weekend
(Facebook / Modny Śląsk)
d3nlpzg

Tegoroczna edycja Silesia Bazaar to nie tylko same targi, ale również imprezy towarzyszące, organizowane przez Modny Śląsk - pokazy, prezentacje, wykłady oraz wernisaż.

- W piątek, 19 czerwca, w samym centrum Katowic, na zbiegu ulic Mariackiej i Mielęckiego o godz. 17.00 odbędzie się spektakularny pokaz mody. W specjalnie ustawionym namiocie zaprezentowane zostaną stylizacje uznanych artystów ze środowiska mody i sztuki. Modelki zaprezentują także unikatowe projekty wystawców Silesia Bazaar vol. 2 - poinformowali Wirtualną Polskę organizatorzy pokazu.

Zarówno propozycje widziane na wybiegu, jak i pozostałych 200 polskich marek, będzie można obejrzeć i kupić podczas targów 20 i 21 czerwca w katowickim Spodku.

d3nlpzg

W ramach imprezy odbędzie się finał projektu "I ty możesz zostać gwiazdą" organizowanego w ramach IV Edycji Modnego Śląska.

- Celem tej akcji jest spełnianie twórczych marzeń mieszkańców naszego województwa, umożliwiając im prezentację i promocję własnej sztuki - relacjonują organizatorzy.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3nlpzg

Podziel się opinią

Share

d3nlpzg

d3nlpzg
Więcej tematów