Trwa ładowanie...
d1vo7bo

Katowice. Miłosne igraszki na miejskiej ławce. Nagranie wyciekło do sieci

Kolejne wideo miłosnych igraszek na katowickiej ulicy Mariackiej wyciekło do sieci. Para kochanków, zaspokajająca potrzeby seksualne, za nic miała przechodzących ludzi oraz miejski monitoring znajdujący się tuż obok.
Share
Katowice. Nagrano miłosne igraszki na Mariackiej (zdj. ilustracyjne)
Katowice. Nagrano miłosne igraszki na Mariackiej (zdj. ilustracyjne)Źródło: Google Maps
d1vo7bo

Kolejne wideo miłosnych igraszek na katowickiej ulicy Mariackiej wyciekło do sieci. Para kochanków zaspokajająca potrzeby za nic miała przechodzących ludzi oraz miejski monitoring znajdujący się tuż obok.

Sceny miłosne zostały uwiecznione najprawdopodobniej w niedzielę rano, tuż po zamknięciu lokali, wynika z ustaleń "Dziennika Zachodniego". Para zakochanych za nic miała sobie, że znajdują się w miejscu publicznym. Akt ich miłości najprawdopodobniej został uwieczniony telefonem komórkowym przez jednego z przechodniów, a następnie udostępniony w internecie.

Jak informuje "Dziennik Zachodni", to nie pierwszy raz, kiedy nagranie ludzi uprawiających seks na jednej z głównych ulic miasta wycieka do internetu. Podobne nagranie ujrzało światło dzienne przed rokiem, a w 2020 roku wątpliwą sławą cieszyła się para kochanków spod Urzędu Miasta.

d1vo7bo

Katowice. Co z bezpieczeństwem na Mariackiej?

Władze miasta chcą, aby ulica Mariacka w niedalekiej przyszłości stała się wizytówką miasta, a bawiący się na deptaku ludzie, czuli się bezpiecznie.

Rekonstrukcja rządu. Piotr Mueller o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu i PSL. "Nie ma takich marzeń"

O ile do sytuacji z udziałem kochanków dochodzi tu sporadycznie, o tyle kradzieże, pobicia, bójki i spożywanie alkoholu w miejscu publicznym nie są rzadkością. Rozwiązaniem problemu bezpieczeństwa zdaniem Ilony Kanclerz z Rady Jednostki Pomocniczej w Śródmieściu byłoby stworzenie komisariatu policji na ulicy Mariackiej.

- Popularność Mariackiej generuje rozwój różnego rodzaju przestępczości. Takie rzeczy się dzieją i dziać się będą, ale nie są nie do załatwienia. Tę sytuację trzeba opanować i działać na zasadzie prewencji – mówiła Kanclerz w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1vo7bo

Podziel się opinią

Share
d1vo7bo
d1vo7bo
Więcej tematów