Trwa ładowanie...
d1znh2o

Katarzyna Lubnauer uderza w Schetynę. "To prowokacja"

- To prowokacja i gra pozorów - powiedziała stanowczo Katarzyna Lubnauer o propozycji współpracy ze strony Schetyny. - Spodziewałam się takiej wrzutki - skomentowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lubnauer skrytykowała Schetynę
Lubnauer skrytykowała Schetynę (East News)
d1znh2o

Lider PO Grzegorz Schetyna zaapelował w sobotę, w trakcie swojego wystąpienia na Radzie Krajowej PO o natychmiastowe zacieśnienie współpracy. Zaproponował, by oba ugrupowania jak najszybciej powołały wspólne prezydium w parlamencie.

- Chciałem dzisiaj powiedzieć o poważnych sprawach. Zwrócić się z poważnym apelem do wszystkich demokratycznych partii opozycyjnych. Chciałbym wystosować do naszych kolegów i koleżanek z opozycji apel o natychmiastowe zacieśnienie współpracy - w parlamencie, ale także poza nim - mówił Schetyna.

"PO jest bezideowa"

Szefowa Nowoczesnej stwierdziła, że PO to dla nich konkurencja i nie boi się Grzegorza Schetyny. - To raczej Grzegorz Schetyna powinien się bać, że partia bezideowa może się roztopić w partii ideowej, jaką jest Nowoczesna - dodała.

d1znh2o

Stwierdziła także, że Nowoczesna jest partią o jasno określonych poglądach. Stoi między innymi na stanowisku, że trzeba dokonać rozdziału Kościoła i państwa.

Lubnauer skomentowała także zmiany w swojej partii. - Partia podziela moją wizję, np. współpracy z PO. Nie ma tam wielkiej opozycji - oceniła.

Stwierdziła także, że niektórzy muszą się ogarnąć. - Skończyły się czasy kobiet-paprotek, są w tej chwili czasy silnych kobiet, które wiedzą czego chcą i wiedzą, jak poprowadzić Nowoczesną do przodu i myślę, że najwyższy czas, by niektórzy pogodzili się z tym, że już nie mają przywództwa - podkreśliła Lubnauer.

Zobacz także: Tak się bawi Nowoczesna. Impreza młodzieżówki

d1znh2o

Podziel się opinią

Share

d1znh2o

d1znh2o
Więcej tematów