Trwa ładowanie...
ycipk-22bgni
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Jarosław Kaczyński "nowym" prezesem PiS

Jarosław Kaczyński ponownie został wybrany prezesem PiS. Zwyciężył przytłaczającą większością głosów. Głosowało na niego 1231 delegatów zebranych na sobotnio-niedzielnym II Kongresie PiS, obradującym w Łodzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński "nowym" prezesem PiS
(PAP)
ycipk-22bgni

Serdecznie, bardzo serdecznie państwu dziękuję - powiedział Jarosław Kaczyński po ogłoszeniu wyników wyborów. Stoję przed wami z wdzięcznością za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście i z dumą z naszych wspólnych osiągnięć - dodał.

Szef PiS podkreślił, że on i jego ugrupowanie mają przed sobą ważne zadanie do spełnienia. Dodał, że będzie to zadanie trudne, bo PiS nie przewidywał "kłód rzucanych mu pod nogi".

Przeciwnych powołaniu Jarosława Kaczyńskiego na nowego prezesa PiS było jedynie 19 delegatów.

ycipk-22bgni

Głosowanie odbyło się wczoraj. Rezultat wyborów nie był zaskoczeniem - Jarosław Kaczyński był jedynym kandydatem na funkcję prezesa partii.

Po ogłoszeniu wyników delegacji na kongres odśpiewali nowemu prezesowi PiS "Sto lat".

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22bgni

ycipk-22bgni
ycipk-22bgni
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów