Trwa ładowanie...

Jan Szyszko zamieścił ogłoszenie w "Gazecie Polskiej Codziennie". Zapłacił za podziękowania

Minister środowiska wykupił ogłoszenie o zaskakującej treści. Dziękuje między innymi słuchaczom Radia Maryja i widzom Telewizji Trwam.

Jan Szyszko zamieścił ogłoszenie w "Gazecie Polskiej Codziennie". Zapłacił za podziękowaniaŹródło: PAP
d3p3ype

"Dziękuję leśnikom, myśliwym, członkom klubów Gazety Polskiej, słuchaczom Radia Maryja, widzom Telewizji Trwam i wszystkim, którzy stanęli w obronie Rządu Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Środowiska" - czytamy w ogłoszeniu w "Gazecie Polskiej Codziennie".

Odnosi się do manifestacji z dnia 23 marca, kiedy trwała debata nad wnioskiem PO o wotum nieufności dla niego. Wówczas przed Sejmem warszawski Klub Gazety Polskiej zorganizował poparcie dla ministra. Szyszko wyszedł nawet do manifestujących. - Dziękuję "Gazecie Polskiej", na was zawsze można liczyć - mówił.

Pełna treść ogłoszenia w gazecie

“Podziękowania Ministra Środowiska za poparcie polityki resortu środowiska.

d3p3ype

Dziękuję leśnikom, myśliwym, członkom klubów Gazety Polskiej, słuchaczom Radia Maryja, widzom Telewizji Trwam i wszystkim, którzy stanęli w obronie Rządu Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Środowiska, popierając działania resortu środowiska w zakresie ochrony lasów, przyrody i klimatu.

Od początku realizujemy konsekwentnie politykę środowiskową Rządu Rzeczpospolitej Polskiej, starając się, by zasoby przyrodnicze służyły społeczeństwu i były użytkowane zgodznie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Państwa udział w manifestacji pod Sejmem RP 23 marca br. pokazał, że potrafimy się zjednoczyć w ważnych dla naszego kraju sprawach.

Jeszcze raz dziękuję za Państwa wsparcie.

d3p3ype

Prof. Jan Szyszko
Minister Środowiska"

Minister Szyszko zostaje

23 marca sejm odrzucił wniosek PO o wotum nieufności dla ministra środowiska Jana Szyszki. Przeciw wotum nieufności głosowały kluby PiS oraz Kukiz'15. Z kolei za odwołaniem ministra opowiedziały się kluby: PO, Nowoczesnej i PSL.

Za wnioskiem Platformy Obywatelskiej o odwołanie ministra Szyszki głosowało 173 posłów, 262 było przeciw, a czterech wstrzymało się od głosu. Sejm wyraża wotum nieufności większością głosów ustawowej liczby posłów, czyli 231 głosami.

Sam Szyszko na zakończenie debaty zaproponował opozycji rozmowy. - Powtarzam prośbę i proponuję, żeby o Puszczy Białowieskiej mówić w Puszczy Białowieskiej w towarzystwie ludzi, którzy tam mieszkają i na bazie danych, które zostały zebrane. Bardzo proszę, żebyście państwo skorzystali, żebyśmy mogli spotkać się w Puszczy Białowieskiej i zobaczyć, w jaki sposób wyglądają siedliska Natury 2000, i w jaki sposób musimy chronić te siedliska zgodnie z prawem Unii Europejskiej - powiedział.

d3p3ype

Burza wokół ministra

Wokół Jana Szyszki jest od początku roku wyjątkowo głośno. Stał się nawet bohaterem jednego z odcinków "Ucha prezesa".

WP z kolei ujawniła inne informacje na jego temat.

Na początku lutego brał udział w skandalicznym polowaniuw ośrodku hodowli bażantów w Grodnie pod Toruniem - ustaliła Wirtualna Polska. 500 ptaków zostało wypuszczonych z klatek prosto pod lufy myśliwych. - Bażanty czekają w tych klatkach na wykonanie wyroku, a potem rzuca się je na strzał jak na strzelnicy - mówi WP były pracownik ośrodka w Grodnie.

d3p3ype
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p3ype
Więcej tematów