Trwa ładowanie...
d46l3a7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
singapur

Jałmużna z bankomatu


Muzułmanie w Singapurze mogą używać
bankomatów, aby przekazać jałmużnę zwyczajowo dawaną biednym w
czasie ramadanu, islamskiego miesiąca postu - podały lokalne władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypłata czy jałmużna?
Wypłata czy jałmużna? (AFP)
d46l3a7

Bankomaty, które mają opcje dokonywania przekazów pieniężnych, zostały już ustawione w pięciu meczetach w Singapurze. Gdy muzułmanie przyzwyczają się do tej formy przekazywania daniny na rzecz biednych, liczba maszyn wzrośnie - przekazał Zainul Abidin, rzecznik Islamskiej Rady Religijnej Singapuru.

Prawie jedna trzecia mieszkańców 15-milionowego Singapuru to muzułmanie. Jednocześnie ten kraj znany jest z zamiłowania do korzystania z najnowszych zdobyczy cywilizacyjnych.

d46l3a7

Podziel się opinią

Share

d46l3a7

d46l3a7
Więcej tematów