Trwa ładowanie...

Jakie ma plany Komorowski? "Brakuje mu pieniędzy"

Bronisław Komorowski chce wystartować do europarlamentu. Okazuje się, że coraz częściej w nieoficjalnych rozmowach ze znajomymi mówi o swoich planach. Jakie są powody chęci przeniesienia się do Brukseli?
Share
Bronisław Komorowski wystartuje w wyborach?
Bronisław Komorowski wystartuje w wyborach?Źródło: PAP
d2ekg17

Z informacji "Faktu" wynika, że były prezydent zatęsknił za polityką.

Znajomy Komorowskiego twierdzi, że zawsze był ministrem, marszałkiem, prezydentem, a teraz jedynie "panem Bronisławem". - To mu doskwiera - twierdzi.

Inny polityk PO twierdzi, że prócz ambicji Komorowskiego znów w politykę pchają pieniądze. - Emerytura dla byłych prezydentów nie jest wysoka, żona Bronka nie pracuje. Nie wiem tylko jak u niego z angielskim - komentuje w "Fakcie".

d2ekg17

Okazuje się, że pojawiają się także sygnały o o chęci startu byłego prezydenta w wyborach w 2019 r.

- Jeśli zostanie zmieniona ordynacja i będzie tylko jedna, krajowa lista w wyścigu do Brukseli to umieszczenie na niej zarówno Komorowskiego jak i Ewy Kopacz oraz Rafała Trzaskowskiego nie będzie problemem - mówi współpracownik Grzegorza Schetyny.

Zobacz także:

d2ekg17

Co teraz robi Bronisław Komorowski?

Były prezydent w styczniu zeszłego roku zainicjował działalność instytutu swojego imienia. Jego aktywność jest skoncentrowana m.in. na tematyce europejskiej, bezpieczeństwa i promowaniu doświadczeń 25 lat transformacji Polski.

d2ekg17

Podziel się opinią

Share
d2ekg17
d2ekg17
Więcej tematów