Trwa ładowanie...
ycipk-4fo7yx

Internet podbija kolejne wyzwanie. Tym razem jednak może być niebezpieczne

Pamiętacie inicjatywę Ice Bucket Challenge? Moda na wyzwania nie zmalała. Pojawiło się nowe - "Kiki Challenge". Tym razem jednak chodzi tylko o zabawę, czasem nawet zagrażającą życiu. Sami zobaczcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kiki Challenge" staje się coraz popularniejsze
"Kiki Challenge" staje się coraz popularniejsze (Youtube.com)
ycipk-4fo7yx

Najpierw było wylewanie na siebie zimnej wody, publikowanie filmu w sieci i nominowanie do tego wyzwania kolejnych osób. Zebrane z tego tytułu pieniądze szły na propagowanie wiedzy o stwardnieniu zanikowym bocznym. W akcję włączyli się ludzie z całego świata. Przyniosło to niesłychane efekty. Dzięki akcji zebrano ponad 100 000 dolarów dla ALS Association na walkę z twardnieniem zanikowym bocznym.

W "Kiki Challenge" chodzi o uliczny taniec do piosenki kanadyjskiego rapera Drake'a "In My Feelings", filmowany z wnętrza jadącego samochodu. Problem w tym, że często tańczy sam kierowca. Ludzie łamią sobie przy tym nogi, rozbijają samochody, wpadają na słupy, zostają potrąceni przez inne jadące auta.

Władze Egiptu uznały nawet "Kiki Challenge" za wyzwanie zagrażające życiu, łamiące przepisy ruchu drogowego i przekraczające granice przyzwoitości. Chętnych jednak nie brakuje.

ycipk-4fo7yx

Sami oceńcie, oglądając film:

ycipk-4fo7yx

"Kiki Challenge" pojawiło się już nawet w Polsce. Swoich sił spróbowała Marcelina Zawadzka, modelka i prezenterka TVP. Zobaczcie, jak jej to wyszło. Nagranie opublikowała na swoim Instagramie.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4fo7yx

ycipk-4fo7yx
ycipk-4fo7yx