Trwa ładowanie...
d3hyij4
policja

Impreza trwała w najlepsze. Nagle goście postanowili wypróbować kamizelkę kuloodporną

Mężczyzny nie udało się uratować - zmarł jeszcze przed przybyciem służb. Jego kolega, 39-letni Jason Griffin, usłyszał już zarzut zabójstwa. Partnerka oskarżonego tłumaczy jednak, że jej chłopak nie wiedział o tym, że broń była naładowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Impreza trwała w najlepsze. Nagle goście postanowili wypróbować kamizelkę kuloodporną
(Houston Police)
d3hyij4

Do tragedii doszło w trakcie imprezy. W pewnym momencie jeden z gości założył kamizelkę kuloodporną i poprosił kolegę, by ten do niego strzelił. Jason Griffin spełnił tę prośbę i oddał strzał prosto w klatkę piersiową znajomego. Mężczyzna zmarł na miejscu - przekazała policja z Houston w amerykańskim stanie Teksas.

39-latek prawdopodobnie nie wiedział, że broń była naładowana. Griffin miał o tym powiedzieć swojej dziewczynie tuż po tym, jak opuścił imprezę. Mężczyzna najpierw ratował kolegę, a gdy dowiedział się, że ten zmarł, sam próbował popełnić samobójstwo.

Funkcjonariusze nie ujawnili danych ofiary. Wiadomo tylko, że jego kolega został oskarżony o zabójstwo. 39-latek na razie przebywa w szpitalu, gdzie został przewieziony po tym, jak próbował odebrać sobie życie - podaje "The Independent".

d3hyij4

Jason bardzo źle się z tym czuje. Nie wiedział, że pistolet jest naładowany i nie chciał zabić przyjaciela - tłumaczy jego partnerka.

Warto pamiętać, że założenie kamizelki kuloodpornej nie wyklucza śmierci od postrzału. Wszystko zależy od tego, jakiej klasy jest pancerz, przed jaką bronią chroni, a także od odległości, z której wystrzelono pocisk.

Zobacz także: Białystok. Spał w płonącym aucie. Policjanci pokazali, jak ratują 35-latka

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3hyij4

Podziel się opinią

Share

d3hyij4

d3hyij4
Więcej tematów