Super Express
rokita
13-09-2008 (07:59)

Ile zarabia Jan Rokita publicysta?

Długo nie mógł znaleźć sobie odpowiedniej roboty, ale wygląda na to, że warto było czekać. W Sejmie aż huczy od plotek, że Jan Rokita jako publicysta "Dziennika" zarabia pięć razy tyle, ile dostawał jako poseł - czyli około 50 tys. zł - czytamy w "Super Expresie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

- Chcę na łamach "Dziennika" podjąć próbę regularnego używania ludzkiej władzy sądzenia do politycznej rzeczywistości: polskiej, ale nie tylko polskiej - wyjaśnia w swym pierwszym tekście. Trudno powiedzieć o co chodzi. Grunt, że żona Nelli jest zachwycona. - Cieszę się, że Jan ma pracę, która go satysfakcjonuje. Kiedy nie był aktywny, byłam z tego bardzo niezadowolona. Nie chciałam się z tym pogodzić - mówi Nelli Rokita, posłanka PiS.

Warszawka aż huczy od plotek, że Rokita wynegocjował sobie u wydawcy "Dziennika" bajońskie pieniądze. - Mówi się, że do tej pory największe pieniądze jako publicysta "Dziennika" zarabiał Jerzy Pilch. Podobno było to ok. 30 tys. zł miesięcznie. Rokita go przebił - plotkuje z wypiekami na twarzy nasz informator.

Polub WP Wiadomości