Trwa ładowanie...
d3hggrw

Handlarze zrobili miejsce dla psów. Klienci szokują zachowaniem

Toruńska galeria otworzyła się na czworonogi. Powstało wyjątkowo miejsce, gdzie właściciele mogą zostawiać je z czystym sumieniem. Niestety, nie każdy to rozumie i szanuje. Część klientów traktuje psi kąt jak palarnię. "Wstyd i skandal" – pisze torunianka, zaniepokojona sytuacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W największej toruńskiej galerii przygotowali kąt dla psów. Ale klienci tego nie szanują
W największej toruńskiej galerii przygotowali kąt dla psów. Ale klienci tego nie szanują (Pixabay.com, Fot: CC0 Public Domain)
d3hggrw

"Przed centrum handlowym Atrium Copernicus jest specjalne miejsce dla psów, gdzie można przywiązać swojego pupila, Jest też miska z wodą. Przy okazji wielkie podziękowania dla dyrekcji centrum za myślenie. Brawo!" – napisała czytelniczka portalu DzieńDobryToruń.pl. Żeby jednak nie było tak kolorowo, autorka zauważyła, że wielu nie obchodzi pierwotna rola miejscówki. Palący klienci w misce z wodą topią papierosy. Kobieta wie to, bo często tamtędy przechodzi. "Skandal i brak słów" – stwierdziła. – Życzę im by sami napili się takiej wody" – dodała torunianka.

Internauci nie kryją oburzenia i życzą nieczułym klientom tego samego. "Nawet nie pomyślałabym że ktoś może być tak chamski. Pracuję w jednej z galerii i niedaleko stoi taka miseczka. Przechodząc zawsze zwrócę uwagę, czy jest w niej czysto", "Masakra!!! Co za ludzka znieczulica..!!", "Przecież to było zrobione dla psów, a nie ludzisk z petami, chyba, że ludzie to też psy" – oburzają się.

d3hggrw

Zobacz także: Jak pomagać cierpiącym zwierzętom?

d3hggrw

Podziel się opinią

Share

d3hggrw

d3hggrw
Więcej tematów