Trwa ładowanie...
d1j8fgc

Grupa Ukraińców pobiła Polaków na Krakowskim Przedmieściu. Byli pijani i agresywni

Zatrzymani przez policjantów obywatele Ukrainy usłyszeli już zarzuty za pobicie dwóch Polaków. 5-osobowa grupa pijanych i agresywnie zachowujących się mężczyzn idąca Krakowskim Przedmieściem bez powodu zaatakowała idących naprzeciwko mieszkańców Warszawy. Teraz grozi im nawet 3 lata więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeden z zatrzymanych mężczyzn
Jeden z zatrzymanych mężczyzn (Policja)
d1j8fgc

To była mocno zakrapiana impreza. Grupa Ukraińców w nocy wybrała się na Krakowskie Przedmieście. Byli głośni i agresywni. W pewnym momencie przechodzili obok dwójki Polaków. Kiedy zrównali się z nimi na chodniku, ze strony napastników padły obelżywe słowa.

Polacy nie reagowali, ale Ukraińcy nie chcieli odpuścić. Gdy nie odpowiedzieli na zaczepki, w ich kierunku posypały się ciosy zadawane pięściami. Po tym napastnicy rozbiegli się.

   Policja
(Policja)

Na miejsce wezwano policję oraz ratowników medycznych. Po ustaleniu rysopisów rozpoczęły się poszukiwania. Szybko złapano napastników. Podawali oni różne wersje zdarzenia i zaprzeczali, jakoby mieli kogoś pobić. Jeden z legitymowanych próbował uciec, ale został zatrzymany.

d1j8fgc

Napastnicy byli pijani. Grozi im do 3 lat więzienia

Banda Ukraińców już siedzi w areszcie. To 24-letni Stanisław K., 23- letni Władysław Ch., Bogdan B., 21- letni Andrii O. oraz 19-letni Anton M. Wszyscy mieli około promila alkoholu w organizmach.

   Policja
(Policja)

Mężczyźni przyznali się do przestępstwa. Grozi mi kara nawet do 3 lat więzienia.

d1j8fgc

Podziel się opinią

Share
d1j8fgc
d1j8fgc
Więcej tematów