Trwa ładowanie...
d1nakrd

Grecja w szoku po śmierci turystów. Satanistyczny rytuał na rajskiej wyspie

Tajemnicza ceremonia zakończonej śmiercią młodych ludzi z Niemiec i Bułgarii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grecja w szoku po śmierci turystów. Satanistyczny rytuał na rajskiej wyspie
(Facebook.com/jesus.take.the.wheel.pls)
d1nakrd

Para zmarła na greckiej wyspie Kefalonia w sylwestrową noc. Policja powoli ujawnia kolejne szczegóły śmierci 23-letniej Bułgarki Lilii Botuszewej i jej 30-letniego partnera z Niemiec. Kilka dni przed śmiercią wynajęli pokój we wsi Vlachata. Tam też znaleziono ich ciała.

*Kobieta zginęła po przecięciu żył w nadgarstkach. *Jej chłopak uczynił podobnie, ale pierwszą próbę targnięcia się na życie przeżył. Drugie podejście było też ostatnim. Poszedł do łazienki, napełnił wannę wodą, usiadł w środku i wbił sobie nóż prosto w serce.

W Grecji powszechnie uważa się, że ich śmierć była elementem obrzędu satanistycznego. Para zabiła się w sylwestra, 24 godziny przed pierwszą pełnią Księżyca w Nowym Roku. Ta moment często utożsamiany związana z mrocznymi ceremoniami, czytamy w greckim portalu tornosnews.

d1nakrd

Koroner znalazł na ciele Bułgarki wiele starszych blizn. Zasugerował, że już wcześniej musiała się kaleczyć. Obok zwłok znaleziono także wypalone świece oraz namalowany pentagram. Na profilu dziewczyny na Facebooku widzimy również wiele zdjęć na których pokazuje swoje zainteresowanie szeroko pojętym okultyzmem.

Zobacz także: Satanistka nadała synowi imię Lucyfer

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d1nakrd

Podziel się opinią

Share
d1nakrd
d1nakrd
Więcej tematów