Trwa ładowanie...
d3gzmeu

Gdzie jest burza i deszcz? Prognoza pogody na środę 21 sierpnia dla różnych miast. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Zakopane i inne

Gdzie jest burza i deszcz? Dziś popada w całej Polsce, a zagrzmi w górach. Zapoznaj się z prognozą pogody na środę 21 sierpnia dla różnych polskich miast. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zakopane i inne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie jest burza i deszcz? Prognoza pogody na środę 21 sierpnia dla różnych miast. Sprawdź, gdzie należy spodziewać się burzy
Gdzie jest burza i deszcz? Prognoza pogody na środę 21 sierpnia dla różnych miast. Sprawdź, gdzie należy spodziewać się burzy (iStock.com)
d3gzmeu

Gdzie jest burza i deszcz? – pogoda na 21 sierpnia

We środę 21 sierpnia w wielu polskich miastach lepiej nie wychodzić bez parasolki. Choć na północy kraju i w środkowej części Polski tego dnia nie trzeba martwić się o gwałtowne burze z piorunami, pochmurne niebo może popsuć plany osobom przebywającym na urlopie. Poranek w Warszawie będzie deszczowy, ale w ciągu dnia niebo trochę się rozpogodzi i mimo zachmurzenia nie trzeba obawiać się nagłych wyładowań atmosferycznych. Temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C. Deszczowo będzie natomiast w Krakowie, gdzie popada aż do godziny 16. Na termometrach w tym mieście zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Podobna temperatura będzie w Katowicach, gdzie deszcz ustanie także koło godziny 16. Opadów należy oczekiwać także w Poznaniu, chociaż po godzinie 14 poznaniacy znów będą mogli cieszyć się słoneczną pogodą przy 22 st. C. 21 sierpnia we Wrocławiu termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Osoby będące w tym mieście również nie powinny wychodzić z domu bez parasolki aż do godziny 14. Dziś popada także w Gdańsku, gdzie słońce wyjdzie zza chmur dopiero koło godziny 17. Temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C.

Prognoza pogody – burza w górach

Na burze z piorunami w środę, 21 sierpnia powinny uważać osoby przebywające w górach. Wyładowań atmosferycznym w Zakopanem można oczekiwać już od godziny 11. Burze potrwają aż do godziny 17, choć deszczowo będzie przez cały dzień. Termometry w Zakopanem pokażą maksymalnie 18 st. C. Około godziny 11 zagrzmi także w Solinie, choć po godzinie 14 ponownie wyjrzy słońce, a temperatura wyniesie do 21 st.C. Od samego rana do godziny 11 na burze powinny przygotować się osoby przebywające w Krynicy-Zdrój. Chociaż wyładowania atmosferyczne ustąpią przed południem, deszcz będzie padał przez cały dzień, a temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C.

d3gzmeu

Podziel się opinią

Share

d3gzmeu

d3gzmeu
Więcej tematów