Trwa ładowanie...
d2o3c01

Gdańska policja poszukuje zaginionego 84-letniego Franciszka Dobrowolskiego

Komisariat Policji I w Gdańsku poszukuje 84-letniego Franciszka Dobrowolskiego z Gdańska. 10 grudnia około godz. 14.00 mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdańska policja poszukuje zaginionego 84-letniego Franciszka Dobrowolskiego
(Policja pomorska)
d2o3c01

- Od kilku dni policjanci z komisariatu przy ul. Platynowej w Gdańsku poszukują 84-letniego Franciszka Dobrowolskiego. W dniu 10 grudnia br. zaginiony wyszedł z domu na Ujeścisku mówiąc, że jedzie na spacer na Stogi. Do chwili obecnej nie powrócił. Funkcjonariusze ustalają, gdzie mężczyzna przemieszczał się i sprawdzają każde miejsce, gdzie może przebywać. Do działań poszukiwawczych włączyli się również mundurowi z komendy wojewódzkiej i miejskiej oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej - informuje Wirtualną Polskę podkom. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

84-letni Franciszek Dobrowolski w dniu 10 grudnia br. około godz. 14.00 wyszedł z domu na Ujeścisku mówiąc rodzinie, że jedzie na spacer na Stogi. Niestety do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci. Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 175 cm wzrostu, włosy siwe, krótkie, oczy szare.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę długości do ud, czapkę z daszkiem w drobną kratkę koloru granatowo-zielonego, spodnie ciemnozielone w drobną kratkę, ciemnozielony sweter i czarne półbuty. Miał przy sobie czarną reklamówkę.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6 F, tel. (058) 32-16-722 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2o3c01

Podziel się opinią

Share
d2o3c01
d2o3c01
Więcej tematów