Trwa ładowanie...
d3hecvi

Gdańsk: Patostreamer wraz z kolegami pobił sąsiada. Zdarzenie było nagrywane podczas transmisji na żywo

Patostreamer wraz z dwoma kolegami wtargnęli do mieszkania sąsiada i go brutalnie pobili. Całe zdarzenie było nagrywane i transmitowane za pośrednictwem serwisu Youtube. Napastnikom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patostreamer wraz z kolegami pobił sąsiada. Wszystko nagrywane podczas transmisji na żywo
Patostreamer wraz z kolegami pobił sąsiada. Wszystko nagrywane podczas transmisji na żywo (East News)
d3hecvi

Do zajścia doszło pod koniec sierpnia w gdańskiej dzielnicy Nowy Port. Jeden z mężczyzn prowadził transmisję na żywo z domowej imprezy, w której uczestniczyło jeszcze dwóch kolegów.

Podczas transmisji trójka mężczyzn wpadła na pomysł by odwiedzić sąsiada, który już wcześniej zwracał im uwagę. Postanowili zrobić coś kontrowersyjnego w celu zwiększenia liczby oglądających.

Patostreamer całe zajście nagrywał telefonem, a jego koledzy w międzyczasie kopali z całych sił w drzwi sąsiada. Następnie wparowali do jego mieszkania i brutalnie go pobili. W efekcie starszy mężczyzna doznał wiele obrażeń.

d3hecvi

Gdańsk - Szybka reakcja internautów na wyczyny patostreamera

Nagrany incydent bardzo szybko trafił do mediów społecznościowych. Komenda Miejska otrzymała wiele telefonów w tej sprawie, ponieważ większość internautów oglądających wydarzenie straciło cierpliwość. Policja bardzo szybko zatrzymała sprawców.

Prokuratura w Gdańsku postawiła zarzuty napastnikom. Oskarżono ich o pobicie i naruszenie spokoju domowego. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Jeden z mężczyzn był już karany w przeszłości. Każdy z nich przyznał się do winy.

d3hecvi

Podziel się opinią

Share

d3hecvi

d3hecvi
Więcej tematów