Trwa ładowanie...
dnn79kn

Gdańsk. Mężczyzna z zespołem downa zatrudniony w urzędzie. Wpis Dulkiewicz wywołał poruszenie

Aleksandra Dulkiewicz w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z jednym z pracowników urzędu miejskiego. Mężczyzna jest pierwszą osobą z Zespołem Downa zatrudnioną w tym miejscu. "Cieszę się, że jest Pan w naszym zespole" - napisała prezydent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdańsk. Na zdjęciu Aleksandra Dulkiewicz z Michałem Milką, który jako pierwsza osoba z zespołem Downa został zatrudniony w urzędzie miejskim
Gdańsk. Na zdjęciu Aleksandra Dulkiewicz z Michałem Milką, który jako pierwsza osoba z zespołem Downa został zatrudniony w urzędzie miejskim (Facebook)
dnn79kn

Michał Milka w urzędzie miejskim w Gdańsku pracuje od listopada 2019 roku. W środę 23 września spotkał się z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz.

"Pan Michał Milka jest pierwszą osobą z Zespołem Downa zatrudnioną w naszym urzędzie. Pracuje w Wydziale Spraw Obywatelskich. Można go spotkać w Zespole Obsługi Mieszkańców nr 1 przy ulicy Partyzantów 74, gdzie jest pierwszą osobą do kontaktu" - napisała Dulkiewicz w mediach społecznościowych.

Zbigniew Ziobro odwołany? Jarosław Sellin: rząd Zjednoczonej Prawicy będzie go bronił

Dulkiewicz: Cieszę się, że jest Pan w naszym zespole

Dulkiewicz podkreśliła jednocześnie, że pan Michał podpowiada mieszkańcom, jaki wybrać formularz, jak wypełniać druki, i do którego podejść okienka. Zajmuje się również archiwizowaniem dokumentów. Jak sam przyznaje, uwielbia pracę z ludźmi.

dnn79kn

"Pięknie dziękuję za spotkanie, Panie Michale. Cieszę się, że jest Pan w naszym zespole" - spuentowała wpis Dulkiewicz.

Michał Milka w listopadzie ubiegłego roku w rozmowie z TVN24 mówił, że praca w urzędzie nie sprawa mu żadnego problemu. - Praca jest potrzebna do rozwoju, bo człowiek musi iść do przodu, nigdy do tyłu - podkreślił wówczas. Milka zapytany o to, jakie cechy powinny posiadać osoby ubiegające się o pracę w urzędzie, odpowiedział, że "trzeba być pracowitym, godnym i zaufanym".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Facebook, TVN24

dnn79kn

Podziel się opinią

Share
dnn79kn
dnn79kn
Więcej tematów