Trwa ładowanie...
d45muph

Gdańsk: 67-latek podejrzany o molestowanie dzieci w komunikacji miejskiej

67-letniemu mężczyźnie, podejrzanemu o podjęcie czynności seksualnych wobec dzieci, grozi do 12 lat więzienia. Wśród jego ofiar znajdują się jeden chłopiec i pięć dziewczynek.
Share
67-letniemu mężczyźnie, podejrzanemu o podjęcie czynności seksualnych wobec dzieci, grozi do 12 lat więzienia.
67-letniemu mężczyźnie, podejrzanemu o podjęcie czynności seksualnych wobec dzieci, grozi do 12 lat więzienia.Źródło: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
d45muph

W wyniki śledztwa ustalono, że 67-letni mężczyzna z Gdańska dopuszczał się molestowania dzieci w komunikacji miejskiej. Do ostatniego czynu doszło w czerwcu bieżącego roku.

Mężczyznę zatrzymano w poniedziałek w jego mieszkaniu.

Według rzecznika prasowego Komendy Miejskiej w Gdańsku, asp. Kariny Kamińskiej, informacje w tej otrzymano od dziennikarza portalu Trojmiasto.pl. Odnalazł on wpis jednego ze świadków zdarzenia. Stwierdził on, że widział pewnego mężczyznę łapiącego za krocze młodego chłopca.

d45muph

„Praca śledczych była utrudniona, ponieważ nikt nie złożył zawiadomienia w tej sprawie. Prowadzący sprawę policjanci zaczęli sprawdzać zapisy z kamer monitoringu, dotarli do pokrzywdzonego chłopca oraz do osób, które pod postem zamieściły wpisy świadczące o tym, że mężczyzna mógł dopuszczać się tych przestępstw od co najmniej kilku lat" – mówi asp. Karina Kamińska.

Policja aktualnie przesłuchuje świadków i osoby pokrzywdzone.

67-letniemu mieszkaniec Gdańska spędzi najbliższe miesiące w areszcie. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

d45muph

Podziel się opinią

Share
d45muph
d45muph
Więcej tematów