ycipk-2wsmoc
ycipk-2wsmoc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Fakty Rokity

Jan Rokita w śledczym zapale nie pierwszy już raz buduje efektowne hipotezy, naginając i przekręcając fakty - pisze w "Gazecie Wyborczej" Helena Łuczywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2wsmoc

Autorka komentarza "Fakty Rokity" powołuje się na wywiad Jana Rokity dla "Rzeczpospolitej", w którym mówi on o spotkaniu w kancelarii premiera 22 lipca 2002 r. - po słynnej konfrontacji z Lwem Rywinem.

W hipotezie Rokity spotkanie to jest "kluczową naradą" między rządem a Agorą. Żadnej narady ani żadnych negocjacji nie było - oświadcza Łuczywo, proponując posłowi Rokicie, aby odświeżył pamięć i przeczytał jej zeznania przed komisją śledczą.

Panie Pośle, po co niszczyć autorytet komisji śledczej, która mimo rozmaitych przygód ma na koncie wielkie osiągnięcia w dochodzeniu prawdy - apeluje Łuczywo. (aka)

ycipk-2wsmoc

Zobacz więcej: Gazeta Wyborcza - Fakty Rokity

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wsmoc

ycipk-2wsmoc