WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wypadek

Dwie ofiary wypadku motolotni

Dwie osoby zginęły w wypadku motolotni, do którego doszło w Skarbimierzu (Opolskie) - poinformował mł. kpt. Dariusz Kulawinek z opolskiej straży pożarnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Wypadek wydarzył się przed godz. 19 na terenie byłego radzieckiego lotniska wojskowego. Motolotnia z pilotem i pasażerem spadła na pole kukurydzy, niedaleko pasa startowego - relacjonował strażak.

Lotnicy zginęli na miejscu. Strażacy oświetlają miejsce wypadku. Jego przyczyny ustali śledztwo.

Pas startowy i hangary lotniska są użytkowane przez brzeski aeroklub. Z bazy korzystają motolotniarze i piloci małych samolotów.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP