Trwa ładowanie...
d3ihyzh

Dwaj podejrzani mężczyźni próbowali uprowadzić dziewczynkę z przedszkola

Do zdarzenia doszło w Sosnowcu (woj. śląskie). Dwaj nieznani mężczyźni, próbowali zabrać do samochodu jedną z dziewczynek. - W grę wchodzą skomplikowane relacje rodzicielskie. - ustaliła Wirtualna Polska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sosnowiec: próba uprowadzenia dziewczynki z przedszkola
Sosnowiec: próba uprowadzenia dziewczynki z przedszkola (iStock.com)
d3ihyzh

W Sosnowcu doszło do podejrzanego wydarzenia. Zaniepokojeni rodzice poinformowali Radio ZET o próbie uprowadzenia dziecka z przedszkola numer 14.

Podczas kiedy dzieci były na spacerze, do grupy podeszło dwóch mężczyzn, którzy chcieli zabrać jedną z dziewczynek. W porę zainterweniowały jednak nauczycielki przedszkola, które wyrwały im dziecko z rąk. Według jednej z nich mężczyźni usiłowali zabrać nieletnią do stojącego nieopodal samochodu. Policja i dyrektor przedszkola potwierdzili, że taka sytuacja miała miejsce. Przedszkolaki podobno mają być teraz lepiej pilnowane, otrzymają również pomoc psychologiczną.

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, sześcioletnia dziewczynka, którą próbowano zabrać, była pierwszy raz na zajęciach, niestety już dzisiaj nie pojawiła sie w przedszkolu. Sprawą zajęła się już prokurator Magdalena Ziobro z Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu-Południe. Mężczyznom grozi odpowiedzialność karna za naruszenie nietykalności dziecka, funkcjonariusza publicznego, jak również za możliwą próbę uprowadzenia. Sprawa jest w toku.

Jak poinformawała redakcję WP prokurator Magdalena Ziobro: "W grę wchodzą skomplikowane relacje rodzicielskie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ihyzh

Podziel się opinią

Share

d3ihyzh

d3ihyzh
Więcej tematów