Trwa ładowanie...
d4hpod7

Dramatyczny pościg za motocyklistą z siekierą. Był pod wpływem narkotyków

Całe wydarzenie swój początek miało w jednym z gdańskich mieszkań przy ul. Tarcice. 34-latek pod wpływem narkotyków miał grozić swojej rodzinie siekierą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymany mężczyzna był już poszukiwany przez sąd.
Zatrzymany mężczyzna był już poszukiwany przez sąd. (KMP Gdańsk, Fot: Policja)
d4hpod7

Gdy policjanci trzymali zgłoszenie o niebezpiecznej sytuacji od razu ruszyli pod wskazany adres. Gdy dojeżdżali na miejsce spostrzegli motocyklistę, który na ich widok gwałtownie przyspieszył. W ręku miał siekierę.

Na szczęście, 34-latek szybko stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Upadek go jednak nie zatrzymał - mężczyzna natychmiast wstał i rzucił się do ucieczki pieszo.

Po niedługim pościgu policjantom udało się złapać i obezwładnić napastnika, który pomimo tego, że był na straconej pozycji, nie chciał się uspokoić.

d4hpod7

Funkcjonariusze potwierdzili, że 34-latek był pod wpływem narkotyków. Już wcześnie był poszukiwany przez sąd, za kierowanie samochodem - również pod wpływem nielegalnych używek. Dodatkowo, w jego mieszkaniu znaleziono kradziony telefon.

Mężczyźnie postawiono aż siedem zarzutów. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie oczekując na proces.

Źródło: trojmiasto.pl

d4hpod7

Podziel się opinią

Share

d4hpod7

d4hpod7
Więcej tematów