Trwa ładowanie...

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway razem na PGE Narodowym! Takiego koncertu jeszcze nie było

To już oficjalna informacja. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają na PGE Narodowym. Wyjątkowy koncert będzie jedyną okazją do zobaczenia obu artystów na jednej scenie.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway razem na PGE Narodowym! Takiego koncertu jeszcze nie byłoŹródło: East News, fot: Karol Makurat/REPORTER
d38nr98
d38nr98

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Wyjątkowy koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a na PGE Narodowym odbędzie się w sobotę 28 września. Dla fanów obu artystów będzie to wyjątkowe wydarzenie. Po pierwsze obaj muzycy wystąpią po raz pierwszy na wspólnej scenie. Po drugie dla Dawida Podsiadło będzie to ostatni koncert w tym roku (po ostatniej trasie czeka go przerwa od wystąpień na żywo). Dla Taco Hemingway’a będzie to pierwszy i ostatni koncert w tym roku.

Obaj artyści są aktualnie czołowymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a bilety na ich koncerty wyprzedają się w kilkadziesiąt minut.

Dawid Podsiadło kończ "Małomiasteczkową" trasę

Dawid Podsiadło za kilkanaście dni zakończy trasę promującą płytę "Małomiasteczkowy". Bilety na poszczególne koncerty wyprzedawały się w kilkanaście minut. W halach oraz salach koncertowych w całej Polsce, na koncertach Podsiadło, bawiło się ok. 110 tys. osób.

d38nr98

Taco Hemingway tylko na PGE Narodowym

Fani twórczości Taco Hemingway’a z niecierpliwością wyczekiwali kolejnego koncertu swojego idola. W ubiegłym roku artysta aktywnie promował album "Café Belga". Bilety na koncerty wyprzedawały się w kilka godzin, a sale koncertowe były zapełnione do ostatniego miejsca. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się również jego projekt z Quebonafide. Dla Taco Hemingway’a koncert na PGE Narodowym będzie jedynym wystąpieniem na żywo w 2019 roku.

Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym – bilety

Sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a ruszy w piątek 17 maja o godzinie 12:00. Jeden użytkownik będzie mógł dokonać zakupu tylko sześciu imiennych biletów. Wcześniej wejściówki będą mogli kupić użytkownicy Allegro. Przedsprzedaż zacznie się w środę 15 maja o godzinie 12:00. W przedsprzedaży każdy kupujący może nabyć 4 wejściówki.

d38nr98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38nr98
Więcej tematów