Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
zwierzęta
Materiały Prasowe
17-08-2022 15:20
Materiał prasowy Stowarzyszenia Vox Animalium

Czy te zwierzęta przepadną? - Ponad setka zwierząt trafi na ulicę

- Ponad 100 psów i kotów za chwilę straci miejsce pobytu. Organizacja nie ma z czego pokrywać kosztów ich pobytu oraz leczenia. Hoteliki dla zwierząt, gdzie przetrzymywani są podopieczni stowarzyszenia, każą zabrać zwierzęta w przypadku, gdy natychmiast nie zostaną uregulowane faktury bieżące i zaległe. To samo z gabinetami weterynarii, organizacja dostała ultimatum, albo zapłacą, albo zwierzęta nie będą dłużej leczone – mówi przedstawiciel Stowarzyszenia Vox Animalium.

 Źródło: materiały partnera
d1rx2b6

Stowarzyszenie Vox Animalium ratuje zwierzęta bezdomne, porzucone, okaleczone. Telefon nie milknie, a on nie odmawiają. Niestety sytuacja finansowa stowarzyszenia jest dramatyczna. Długi w gabinetach weterynaryjnych przekroczyły kwotę 140 tys. zł. Nie ma z czego opłacić nie tylko zaległych, ale i bieżących faktur. Są przyparci do muru.

Stowarzyszenie to organizacja non-profit, w której wszyscy działają jako wolontariusze. Członkowie organizacji są już bezradni. Błagają o pomoc, bo w przeciwnym razie hoteliki i gabinety weterynaryjne całkowicie odmówią im pomocy. Nie będą mogli pomóc nie tylko tym zwierzętom, które są pod ich opieką, ale też żadnemu kolejnemu zwierzęciu, które będzie wymagało ratunku.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

- "Sytuacja finansowa organizacji jest dramatyczna, a my jesteśmy zrozpaczeni. Co mamy powiedzieć naszym podopiecznym? Co mamy zrobić? Bijemy głową w mur. Te zwierzęta nie mają nikogo oprócz nas." – piszą członkowie Stowarzyszenia Vox Animalium. Tutaj można zebrać zbiórkę Stowarzyszenia.

Materiał prasowy Stowarzyszenia Vox Animalium
d1rx2b6

WP Wiadomości na:

d1rx2b6
Więcej tematów