ycipk-1lrk14
telewizja

Córka Brzezińskiego pali newsa o Paris Hilton

Córka Zbigniewa Brzezińskiego - prezenterka telewizyjna Mika Brzezinski odmówiła podania informacji o Paris Hilton i próbowała spalić kartki ze scenariuszem programu. - Nie znoszę tej historii. Nie sądzę, że powinna być tak eksponowana w mediach - oznajmiła na wizji bardzo zdenerwowana prezenterka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Brzezińskiego pali newsa o Paris Hilton
(AFP)
ycipk-1lrk14
Podziel się

Galeria

[

ycipk-1lrk14
Podziel się

]( http://wiadomosci.wp.pl/paris-hilton-na-wolnosci-6038645014049409g )
Paris Hilton na wolności

Podziel się

Brzezinski prowadziła popularny poranny program w stacji MSNBC. Kobieta na oczach milionów telewidzów podarła i usiłowała spalić kartkę z informacją o wyjściu Paris Hilton z więzienia. - Bardzo przepraszam. To nie powinno być naszą główną wiadomością. Mój producent mnie nie słucha- mówiła Brzezinski. Producent zażyczył sobie, żeby news o "kontrowersyjnej" gwiazdce pop był jako pierwszy w programie.

ycipk-1lrk14

- Właśnie zmieniłaś świat- skomentował to żartując współprowadzący Joe Scarborough. - Tak, zmieniłam, przynajmniej mój- odpowiedziała dziennikarka, którą cytuje brytyjski "Guardian". Nagranie, na którym Brzezinski wyraża swój sprzeciw wobec dziedziczki hotelowej fortuny, stało się hitem w serwisie YouTube. (ap)

Zobacz także: Mika Brzezinski pali kartki z newsem o Paris Hilton w serwisie YouTube, Paris Hilton w serwisie muzyka.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-1lrk14
ycipk-1lrk14