Trwa ładowanie...

Co robić przez weekend w Krakowie? Sprawdź nasz imprezowy kalendarz

Kolejny wiosenny weekend i kolejne imprezy w Krakowie. Sezon koncertowy rozpoczął się na dobre, więc trudno, aby ktoś nie mógł znaleźć czegoś dla siebie. Zatem gdzie się wybrać? Zobacz nasz kalendarz imprezowy.
Share
Co robić przez weekend w Krakowie? Sprawdź nasz imprezowy kalendarz
Źródło: Fotolia
dp5dhcy

W piątkowy wieczór Klub Studio zaprasza na koncert Piotra Bukartyka.To artysta z ogromnym poczuciem humoru, doskonałym refleksem, trafną puentą, genialnym poczuciem humoru i pozytywną energią. Jego satyryczne postrzeganie świata jest niezwykle trafne a teksty to prawdziwe mistrzostwo świata.

Na cięższe brzmienia zaprasza klub Fabryka na Zabłociu. Kapele KAT i Turbo zagrają podczas mini festiwalu "Old School Festival". Chyba żadnemu fanowi metalu w kraju nad Wisłą nie trzeba tłumaczyć, co to za zespół Kat oraz jaką rolę odegrał (i wciąż odgrywa) dla rozwoju tego gatunku muzyki w Polsce. To będzie bardzo dobry i bardzo mocny wieczór!

Ale by wybór nie był zbyt łatwy, sprawę dodatkowo utrudni Wagleski, Fisz i Emade, którzy zagrają w Rotundzie. Wszystkie koncerty rozpoczną się o 20.00.

dp5dhcy

Sobota przebiegnie dużo spokojniej. W kazimierzowskiej Alchemii pożegna się z publicznością grupa Shoom. Po paru latach współpracy, licznych koncertach w różnych częściach Polski, kilku teledyskach, wielu kooperacjach przy różnych projektach i wreszcie debiutanckim albumie „Wszystko gra” zdecydowali się zawiesić wspólną działalność. Nie oznacza to, że Shoomowiny już nigdy wspólnie się nie pojawią. Ale to objęte jest tajemnicą.

Niedziela to koncertowy pomnik dla polskiej muzyki.
W Rotundzie zagra czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, czyli Closterkeller, a w Studio będzie koncertować Raz, Dwa, Trzy! z okazji swojego 25-lecia.

Obie grupy zagrają swoje największe przeboje ostatniej dekady.

Na koniec jeszcze klasyczne zaproszenie do muzeum. W niedzielę odbędzie się Dzień Wolnej Sztuki, czyli ogólnopolska akcja, w której jednego dnia o tej samej godzinie muzea z całego kraju otwierają swoje drzwi i umożliwiają publiczności wolne zwiedzanie wybranych obiektów. Przed dziełami wybranymi do akcji staną wolontariusze, którzy opowiedzą o nich i spróbują pobudzić do dyskusji. Zapraszamy od godz. 12.00 do 13.00.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dp5dhcy

Podziel się opinią

Share
dp5dhcy
dp5dhcy
Więcej tematów