Trwa ładowanie...
d38ms7r

Chciał zabić żonę siekierą - kto mu "przeszkodził"?

Na trzy miesiące trafił do aresztu mieszkaniec Preczowa, który usiłował zabić swoją żonę. Policjanci z Będzina zostali powiadomieni w ostatniej chwili, aby móc zapobiec tragedii. Gdy pokrzyżowali plany 72-latkowi, ten zaatakował ich siekierą i widłami.

Share
d38ms7r

O tym, że 72-letni mężczyzna wpadł w szał i próbuje zabić swoją o dwa lata starszą żonę, policjanci dowiedzieli się we wtorkowy wieczór. Siekierą zaatakował on kobietę i ranił ją kilka razy w głowę. Następnie na podwórku usiłował ją dusić.

Gdy starszy mieszkaniec Preczowa zauważył zbliżających się mundurowych, zabarykadował się w garażu. Groził policjantom, że ich zabije. Gdy udało im się wejść do środka, mężczyzna ruszył na nich z siekierą i widłami. Szybko jednak został obezwładniony. Natychmiast trafił do policyjnego aresztu.

W piątek stanął przed prokuratorem, który przedstawił mu zarzut usiłowania zabójstwa i wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Zebrany przez śledczych materiał pozwolił sądowi na przychylenie się do tego wniosku. Mężczyźnie może teraz grozić nawet dożywocie.

d38ms7r

Podziel się opinią

Share
d38ms7r
d38ms7r
Więcej tematów