WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bush witał się w rękawiczkach

Prezydent USA George W. Bush, który w środę wieczorem przybył na Słowację, witał się na bratysławskim lotnisku ze słowackimi politykami podając im rękę w rękawiczce - zauważyły słowackie media.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bush witał się w rękawiczkach
(AFP)
WP

Również pani Bush, choć nie było zimno - temperatura była dodatnia - nie zdjęła rękawiczek podczas witania się z gospodarzami - dodają słowaccy dziennikarze.

Jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałam - stwierdziła ze zgrozą słowacka specjalistka od protokołu dyplomatycznego Dana Lutherova. Może w USA jest to normalne, ale na pewno nie u nas. Pewno ich nie poinformowali o zwyczajach u nas panujących, albo ich tak szczegółowo nie przestrzegają - dodała Lutherova.

Dariusz Wieczorek

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP