Trwa ładowanie...
d2o431e

Brytyjski rząd namaszcza seks oralny

Rząd brytyjski, powodowany troską o zmniejszenie liczby nastolatek zachodzących w ciążę, sugeruje młodzieży zainteresowanie się seksem oralnym - donosi w poniedziałek "The Times". Przeciwnicy takiego podejścia argumentują, że efekty mogą się okazać odwrotne do zamierzonych - zamiast zapobiegać niepożądanym ciążom, popierany przez rząd program edukacji seksualnej będzie stymulował zainteresowanie młodzieży pożyciem płciowym.

Share
d2o431e

Program, opracowany przez uniwersytet Exeter i popierany przez resorty zdrowia i edukacji, obejmuje szkolenie nauczycieli w zakresie przekazywania młodzieży szkolnej wiedzy o "przystankach" przed podjęciem właściwych stosunków seksualnych. Uczniów należy zachęcać do odkrywania nowych "poziomów intymności", w tym seksu oralnego, jako alternatywy dla stosunków płciowych.

Ponad 100 tysięcy nastolatków objęto już takim szkoleniem. "The Times" informuje, że problem niepożądanych ciąż u nastolatek jest w Wielkiej Brytanii najpoważniejszy w Europie, ale nie podaje konkretnych danych.(mp)

d2o431e

Podziel się opinią

Share
d2o431e
d2o431e
Więcej tematów