Trwa ładowanie...
d2be7s7
d2be7s7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
samolot

Bomba w samolocie w zemście za Husajna

Lecący z Aten do Nowego Jorku samolot
greckich linii lotniczych Olympic Airlines (OA) wylądował rano w połowie drogi, na irlandzkim lotnisku Shannon w
związku z informacją, że na pokładzie znajduje się ładunek
wybuchowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2be7s7
Podziel się

Galeria

[

Podziel się
d2be7s7

]( http://wiadomosci.wp.pl/egzekucja-saddama-husajna-6038635943535233g )
Egzekucja Saddama Husajna

Podziel się
Podziel się

Galeria

d2be7s7

[

Podziel się

]( http://wiadomosci.wp.pl/swiat-po-egzekucji-husajna-6038674066166913g )
Świat po egzekucji Husajna

Podziel się
d2be7s7

Bomba - jak telefonicznie poinformował linie lotnicze w Atenach mężczyzna mówiący po angielsku z arabskim akcentem - miała pomścić śmierć powieszonego rano w sobotę byłego dyktatora Iraku Saddama Husajna.

183 znajdujących się na pokładzie pasażerów i 12 członków załogi umieszczono w hotelu w Irlandii, a specjalne służby przeszukują pokład samolotu Airbus A340. Jak do tej pory jednak brak informacji o znalezieniu jakiegokolwiek ładunku.

Podziel się opinią

Share

d2be7s7

d2be7s7
d2be7s7
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów