Trwa ładowanie...
d1jb3rz

Bilans dnia. Sprawdź co działo się w niedzielę

Ogromne demonstracje w Atenach, wybuch w Bydgoszczy, karambol na "94" oraz świetne skoki Polaków na konkursie w Willingen. Sprawdź, co wydarzyło się 4 lutego 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W budynku wybuchł gaz
W budynku wybuchł gaz (bydgoszcz998/Facebook)
d1jb3rz
  • Na drodze krajowej nr 94 w miejscowość Wilczków, w okolicach Prochowic zderzyły się cztery samochody. Trzy osoby zostały ranne. Do wypadku doszło przed godziną 18 na skrzyżowaniu. Miejscowość, w której doszło do wypadku leży między Środą Śląska a Prochowicami.
  • Do tragedii doszło w Bydgoszczy, gdzie w jednym z domów wybuchł gaz. Wypadek miał miejsce przy ul. Łowickiej. Zawaliły się budynki gospodarcze oraz mieszkalne. Spod gruzów wyciągnięto jedną osobę. Trzy inne wydostały się o własnych siłach. Na miejscu pracują strażacy z Bydgoszczy, ale rownież grupa poszukiwawcza oraz przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej.
  • Grecy protestują przeciwko porozumieniu z Macedonią. Kilkaset tysięcy ludzi wyszło na ulice Aten pod hasłem "Macedonia to Grecja". Policja obawia się zamieszek. Spór o nazwę od dekad blokuje rozwój byłej republiki jugosłowiańskiej ze stolicą w Skopje. Rząd premiera Tsiprasa uważa, że jest to protest zorganizowany przez nacjonalistów i ekstremistów. W demonstracji uczestniczą działacze skrajnej prawicy, a policja obawia się starć z bojówkami lewicowymi.
d1jb3rz

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d1jb3rz

d1jb3rz
Więcej tematów