Trwa ładowanie...
d30cs1x

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Rejestracja, trasa, uczestnicy

Bieg Niepodległości wystartuje w Gdyni 11 listopada. Jak się zarejestrować? Jaka będzie trasa biegu? Ilu będzie uczestników?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Rejestracja, trasa, uczestnicy
Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Rejestracja, trasa, uczestnicy (East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER)
d30cs1x

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Jaka będzie trasa?

Jak przed rokiem, uczestnicy Biegu Niepodległości w Gdyni wyruszą 11 listopada ze Skweru Kościuszki, na wysokości ORP "Błyskawica". Tam też będzie meta wyścigu. Poniżej prezentujemy pełną trasę biegu:

Skwer Kościuszki – aleja Jana Pawła II – Jerzego Waszyngtona – Św. Piotra – Tadeusza Wendy – Bernarda Chrzanowskiego – Polska – Janka Wiśniewskiego – Jana z Kolna – Tadeusza Wendy – Portowa – Plac Kaszubski – Świętojańska – Józefa Piłsudskiego – Bulwar Nadmorski – aleja Jana Pawła II – Skwer Kościuszki.

d30cs1x

Start o godzinie 15:00. Przewidywane zakończenie biegu o 17:00, potem nastąpi dekoracja zwycięzców.

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Jak się zapisać?

Już prawie ostatni moment, by zgłosić się na Bieg Niepodległości w Gdyni. Rejestracja przez internet została już zamknięta. Biegacze mogą się zapisać osobiście w biurze zawodów w Centrum Handlowym "Riwiera" na ul. Kazimierza Górskiego 2. Opłata startowa wynosi 60 złotych do 8 listopada, w dniach 9-10 listopada – 100 złotych.

9 listopada w godzinach 15-20 i 10 listopada od 12 do 20 uczestnicy odbiorą pakiety startowe w biurze zawodów w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5. 11 listopada ani zapisy, ani odbiór pakietów nie będą możliwe. Do dziś na Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni zapisało się już ponad 4600 osób.

d30cs1x

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Dlaczego warto wziąć udział?

Bieg Niepodległości w temperaturze 6 stopni Celsjusza, pod gołębioszarym lub bezchmurnym niebem, ze znikającym w oddali kadłubem niszczyciela ORP "Błyskawica" to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Na starcie uczestnicy stworzą największą w północnej Polsce żywą flagę, co możemy zobaczyć na poniższym wideo.

Linię mety Biegu Niepodległości w Gdyni przekroczyło w zeszłym roku 4,5 tysiąca osób. Wszyscy otrzymali medal i tak samo będzie w 2019 roku. Przez internet uczestnicy poznają swoje wyniki.

d30cs1x

Podziel się opinią

Share

d30cs1x

d30cs1x
Więcej tematów